Warta Poznań 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

25

09-2016

niedziela

MECZ MISTRZOWSKI WZPN:Warta Poznań II - AP Dębiec godz. 18:00 zbiórka. 17:00 Poznań Śródka ul.Gdańska 1

26

09-2016

pon.

Trening indywidualny w domu Stabilizacja

27

09-2016

wtorek

MECZ MISTRZOWSKI WZPN: Błękitni Owińska II -Warta Poznań II godz. 17:30 zbiórka. 16:30 Owińska ul.Poprzeczna 12 Trening 16:45 - 19:00 Miejsce :DD12 Zbiórka : 16:30 Warta I

28

09-2016

środa

Trening 17:00 - 19:00 Miejsce :DD12 Zbiórka : 16:45

29

09-2016

czwartek

Trening 16:30 - 18:30 Miejsce : Boisko ul.Przepadek/Armii Poznań . Zbiórka : 16:15

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

Najnowsza galeria

Obóz szkoleniowy - Kórnik 2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 424, wczoraj: 455
ogółem: 595 060

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

TRENINGI

  • autor: dwolinski, 2016-08-20 12:38

  KOMPLET  TRENINGOWY 

Obowiązujący od Września 2016

 

Poniedziałek -  biała koszulkabiałe spodenki zielone getry

Wtorek - zielona koszulka/ zielone spodenki białe getry

Środa - biała koszulkabiałe spodenki / zielone getry

Czwartek - zielona koszulka/ zielone spodenki białe getry

Piątek  biała koszulkabiałe spodenki / zielone getry

 

* Obowiązkowo -> ortalion + bluza w zależności od pogody


Plan treningowy

Wrzesień  2016

25.09.2016   Niedziela - MECZ MISTRZOWSKI: Warta Poznań I - Suchary Suchy Las

                                    (dom) godz. 12:00 (zbiórka 11:00 ul. DD12)

                                     (sprzęt zielone spodenki i zielone getry)

                                    MECZ MISTRZOWSKI: Warta Poznań II - AP Dębiec
                                    (dom) godz. 18:00 (zbiórka 17:00 ul.Gdańska 1)

                                    (sprzęt białe spodenki i białe getry)

26.09.2016   Poniedziałek - TRENING INDYWIDUALNY -> zakładka w MENU strony

27.09.2016   Wtorek - MECZ MISTRZOWSKI: Błękitni Owińska II - Warta Poznań II

                                    (wyjazd) godz. 17:30 (zbiórka 16:30 ul. Poprzeczna 12, Owińska)

                           Warta Poznań I - TRENING  16:45 - 19:00  (zbiórka: 16:30)  boiska Warty

28.09.2016   Środa -   TRENING   16:45 - 19:00    (zbiórka: 16:30)  boiska Warty

29.09.2016   Czwartek -   TRENING   16:30 - 18:30    (zbiórka: 16:15)

                                      Boisko Przepadek, Aleja Armii Poznań 15

Aktualności

Mecz mistrzowski

  • autor: dwolinski, 2016-09-24 19:39

III kolejka 2 ligi Młodzik młodszy D2

Warta I Poznań - Stoper Poznań

17:0 (6:0)

Bramki:

Goc - 6, Michalski - 5, Modławski - 2, Antkowiak - 2, Jędrzejak - 1, Kubot - 1

Skład: Topolski - Jędrzejak, Modławski, Gamalczyk - Goc, Przybylski, Michalski, Kubot - Pięta

Rezerwa: Balcerzak, Sidorski, Michalak, Antkowiak


Mecz mistrzowski

  • autor: f-raczkowski, 2016-09-19 20:58

II kolejka 3 ligi Młodzik młodszy D2

Warta II Poznań - Polonia Środa Wlkp

4:1 (3:1)

Bramki:

1:0 Sangowski (7')

2:0 Sangowski (8')

2:1 strata bramki (20')

3:1 Wochna (23')

4:1 Motak (42')

Skład: Musiał - Kłosik, Lekki, Bogacki - Murzynowski, Guszczak - Sangowski, Motak, Wochna

Rezerwa: Stolecki, Ciepły, Brodnicki, Szpakowski


Mecz mistrzowski

  • autor: dwolinski, 2016-09-13 21:15

II kolejka 2 ligi Młodzik młodszy D2

Koziołek Poznań - Warta I Poznań

0:4 (0:1)

Bramki:

0:1 Michalski (7') as. Przybylski

0:2 Pięta (31') as. Michalski

0:3 samobójcza (45')

0:4 Marciniak (50')

Skład: Topolski - Jędrzejak, Modławski, Gamalczyk - Antkowiak, Goc, Przybylski, Kubot - Michalski

Rezerwa: Balcerzak, Pięta, Sidorski, Marciniak, Łoniewski, Kobielak


Mecz mistrzowski

  • autor: dwolinski, 2016-09-13 20:34

I kolejka 2 ligi Młodzik młodszy D2

Warta I Poznań - Unia Swarzędz

1:0 (1:0)

Bramki: Gamalczyk (15min)

Skład: Topolski - Jędrzejak, Michalak, Gamalczyk - Antkowiak, Goc, Modławski, Kubot - Michalski

Rezerwa: Przybylski, Pięta, Sidorski


Mecz mistrzowski

  • autor: dwolinski, 2016-09-04 13:08

I kolejka

Przemysław Poznań - Warta II Poznań

0:22 (0:8)

Bramki:

Murzynowski 5, Sangowski 4, Ciepły 2, Kłosik 2, Wochna 2, Paszkiewicz 2, Lekki 2,

Guszczak 1, Bogacki 1, Szpakowski 1.

Skład: Musiał - Kłosik, Lekki, Bogacki - Murzynowski, Guszczak - Ciepły, Szpakowski, Wochna

Rezerwa: Stolecki, Sangowski, Brodnicki, Paszkiewicz


Archiwum aktualności